Salon pojazdów nowych i używanych

Wózki elektryczne inwalidzkie a może skutery inwalidzkie elektryczne ?

Wiesz jaka jest róznica pomiędzy skuterem a wózkiem marki Shoprider i który bedzie najlepszy dla Ciebie? 

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady zadzwoń do nas – jesteśmy ekspertami w dziedzinie skuterów marki Shoprider. Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie skuterów inwalidzkich elektrycznych czy wózków elektrycznych oferując jednocześnie w atrakcyjnych cenach części i akcesoria czy do skuterów inwalidzkich elektryczny jak i wózków elektrycznych inwalidzkich a co najważniejsze obsługujemy zadowolonych Klientów z całego kraju.

UWAGA: Kliknij na nazwę (napis) wybranego modelu skutera shoprider w celu poznania jego szczegółów!
Skuter elektryczny inwalidzki - Shoprider Whisper

  Skutery Whisper to skutery klasy 1 tzw. „bagażnikowce”

Shoprider Sovereign 3 - skuter elektryczny

  Skutery Sovereign III to skutery klasy 2 tzw. „chodnikowce”

Skuter elektryczny inwalidzki - Shoprider Sovereign 4

  Skutery Sovereign IV to skutery klasy 2 tzw. „chodnikowce”

Shoprider Deluxe - skuter elektryczny

  Skutery Deluxe to skutery klasy 2 tzw. „chodnikowce”

Skuter elektryczny inwalidzki - Shoprider Perrero

  Skutery Perrero to skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

Shoprider Kobra - skuter elektryczny

  Skutery Kobra to skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

Shoprider Sprinter - skuter elektryczny inwalidzki

  Skutery Sprinter to skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

Shoprider Torino - skuter elektryczny

  Skutery Torino to skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

Skuter elektryczny Shoprider Cordoba

  Skutery Cordoba to skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

Shoprider Travesco - skuter elektryczny

  Skutery Traveso to skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

UWAGA: Kliknij na nazwę (napis) wybranego modelu skutera shoprider w celu poznania jego szczegółów!
Skutery i wózki elektyczne inwalidzkie marki SHOPRIDER: nowe, powystawowe i używane.

Skutery SHOPRIDER sprowadzane są z Wielkiej Brytanii. W ofercie mamy skutery nowe, powystawowe i używane. Pojazdy są odpowiednio testowane na profesjonalnym sprzęcie, po skrupulatnej diagnostyce mechanicznej przeprowadzanej przez wykwalifikowanych mechaników.

Pojazd SHOPRIDER to znakomity wehikuł na dalekie wypady do miasta bądź na wieś, na zakupy do hipermarketów, czy na piknik z rodziną.
Pojazdy oferowane przez nas dadzą Ci niezależność, odciążą twoich bliskich. Shoprider to remedium dla osób, które pragną ruchu a uwięzione są w czterech ścianach i często muszą poruszać się za pomocą chodzików, wózków inwalidzkich lub o kulach.

Jeśli potrzebujesz wyjścia z domu dalej niż własny ogródek, odwiedzić starych znajomych z pewnością pojazd oferowany przez nas zawiezie Cię pewnie do celu.
Proszę zauważyć, że w krajach anglojęzycznych skuter ten nosi nazwę „mobilnego” a nie ''inwalidzkiego''. Z nazwy wynika, że został on stworzony, by czynić Cię bardziej „w ruchu” i dawać więcej możliwości w aspekcie życia codziennego.
 
Każdy model Shoprider należy rozpatrywać indywidualnie pod własne potrzeby. Jeden sprawdzi się bardziej w ciężkim terenie, inny w sklepie bądź w bloku mieszkalnym. Przy wyborze skutera najważniejsze są Twoje potrzeby i oczekiwania związane z przemieszczaniem, a także  Twoja dolegliwość lub niepełnosprawność. Zatem musimy wziąć pod uwagę nie tylko Twoje chęci i zamiary ale również ograniczenia związane z gabarytami pojazdu jak i również samego budżetu przeznaczonego na zakup. Dlatego do wyboru podchodzimy ostrożnie i roztropnie. Przykładowo: jeśli nie masz nogi, nie sprzedamy trójkołowca. Jeśli chcesz wjeżdżać do sklepu typu Biedronka, nie polecimy Cordoby. Pamiętaj, zawsze możesz liczyć na fachową i uczciwą pomoc. Kupuj z nami!


Skutery klasy 1 to tzw. „bagażnikowce”

Są to lekkie, przenośne skutery, które zostały zaprojektowane do częstego transportowania pojazdu. Łatwo rozkładają się na mniejsze elementy składowe, które nie przekraczają 10kg wagi. Małe gabaryty pozwalają na bezproblemowe użytkowanie pojazdu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni (np. po domu).

Skutery klasy 2 tzw. „chodnikowce”

Skutery te są do codziennego użytku w cenach na każdą kieszeń Polskiego Emeryta. Prędkość max to 7-9km/h = trucht zdrowego człowieka. Są stabilne- szczególnie czterokołowce i super proste w obsłudze. Mają obrotowy fotel, koszyk, lusterko i ładowarkę jako standardowe wyposażenie. Zasięg 36-45km!
 

Skutery klasy 3 (najwyższej) tzw. „drogowe”

czyli posiadające przycisk L i H dwukrotnie zwiększający prędkość (max 13-15km/h). L= jazda  po chodniku H =jazda poboczem drogi. Pełne oświetlenie, kierunkowskazy, awaryjne, przód tył. Amortyzatory hydrauliczne przydatne przy dolegliwościach w kręgosłupie. Mocny motor (wersja angielska nawet 1500W) to podstawa dla osób z nadwagą lub potrzebujących więcej prędkości np. w terenach górzystych.iększone akumulatory pozwolą dziennie przemierzyć dalsze dystanse.
 

O nas

Oferuje nowe i używane angielskie skutery elektryczne trzy i czterokołowe, certyfikowane, z patentem USA, które przeznaczone są dla seniorów oraz dla osób mających trudności z chodzeniem.

Godziny otwarcia: 

  • Pn-Pt.: 9:00 - 20:00
  • So-Nd.: 10:00 - 16:00

Telefon: +48 666 921 537 (Mateusz)

Telefon: +48 504 567 035 (Emilia)