o nas

shoprider-mobilityexpert.jpg

Nowe i używane angielskie skutery elektryczne

O firmie

Firma Skutery Elektryczne Emilia Janus oferuje nowe i używane skutery elektryczne trzy i czterokołowe, certyfikowane, z patentem USA, które przeznaczone są dla seniorów oraz dla osób mających trudności z chodzeniem.

Zajmujemy się naprawą i serwisem marki Shoprider oraz sprzedażą ich części zamiennych od 2008r. Wcześniej jako firma angielska- obecnie zarejestrowana w Polsce.

Shoprider w najwyższej, ANGIELSKIEJ jakości

O marce

Marka SHOPRIDER® (czyt. szop'rajder) powstała 1989 roku i dotyczyła pierwszego na świecie elektrycznego skutera czterokołowego, przeznaczonego dla osób starszych lub mających problemy z chodzeniem. Wciąż nowe, pionierskie rozwiązania sprawiają, że Shoprider® jest absolutnie wiodącą marką wśród pojazdów tej kategorii.

SHOPRIDER® otrzymał wiele patentów przede wszystkim w USA, JAPONII, a także w Unii Europejskiej. Marka otrzymała certyfikaty min FDA (U.S.A), JIS (Japonia), ADP ( Kanada ), TNO (HOLANDIA) i TGA (Australia).

Shoprider to więcej niezależności oraz mobilności

Skutery SHOPRIDER® to:

  • Remedium dla osób, które ''uwiązane są w czterech ścianach''
  • Doskonałe rozwiązanie dla tych co potrzebują więcej niezależności oraz mobilności w codziennym życiu.
  • (tł. z j.ang) ''POJAZD NA ZAKUPY'' i bardzo często służy jako alternatywa dla pojazdu spalinowego (ładowanie skutera prądem 24Volt to praktycznie jazda za darmo)
  • Znakomity wehikuł na dalekie wyjazdy do miasta, bądź na wieś, na zakupy do hipermarketów, czy na piknik z rodziną.

UTR odpowiednik pol. NIP:7394719422 Company No.07699227 (odpowiednik polskiego KRS) FAKTURY GOTOWE Z TŁUMACZENIEM NA J.POL

O nas

Oferuje nowe i używane angielskie skutery elektryczne trzy i czterokołowe, certyfikowane, z patentem USA, które przeznaczone są dla seniorów oraz dla osób mających trudności z chodzeniem.

Godziny otwarcia: 

  • Pn-Pt.: 9:00 - 20:00
  • So-Nd.: 10:00 - 16:00

Telefon: +48 666 921 537 (Mateusz)

Telefon: +48 504 567 035 (Emilia)